Itaalia mööbel

Tere tulemast Camel Mööbel Sisustussalongi – suurima valikuga Itaalia mööblisalongi Eestis! Oleme Itaalia mööblitootjate esindajad Eestis ning meie eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetset Itaalia mööblit, mis vastab tänapäeva nõudmistele ning tagab pikaajalise kasutuse. Tule külasta meid ja avasta maailm, kus elegants, stiil ja kvaliteet kohtuvad! Müüme salongi näidiseid ja pakume tooteid tehaste kataloogidest.
Asume Tallinnas, Pärnu mnt 158 (Sparta spordiklubi vastas). Kohtumiseni!
logo alberta
alf dafre
logo__alf italia
logo angelo cappellini
logo arketipo
logo__arte casa
Astolfi 1963
logo__atelier nieri-85
Bonaldo
logo__Bontempi
calia italia
Calligaris
logo__cattelan italia
logo compab
logo connubia
Creo Kitchens
DeAngeli
logo desiree
logo dibiesse
logo ditre italia
logo__eforma
logo__felis
logo__Flai
logo__Gaia
logo__Galimberti Nino
logo__home cucine
logo__Keoma
logo__lago
Lube
logo miniforms
logo morello gianpaolo
Munari
Origgi
logo__pianca
logo porada
logo__Prama
logo__samoa
sevensedie
Sovet Italia
logo tomasella
logo__tonin casa
logo__valentini
logo__varaschin

Alberta

Alberta on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetse mööbli valmistamisele. Ettevõtte mööbel on tuntud kaasaegse disaini, täpsuse ja kvaliteetsete materjalide poolest. Alberta toodab erinevaid mööbliesemeid, nagu diivanid, tugitoolid, voodid ja lauad ning kasutab oma toodete valmistamiseks kvaliteetseid materjale nagu nahk, kangas ja puit. Alberta mööbli eripära on see, et iga toode on valmistatud käsitsi Itaalias ning ettevõte rõhutab oma disaini ja tootmise kvaliteeti. Alberta kodulehel on võimalik tutvuda laia valikuga mööblitoodetest ning saada rohkem teavet ettevõtte ajaloo ja filosoofia kohta.

Alf DaFré

Alf DaFré on Itaalia mööblitootja, mis toodab kõrgekvaliteedilist mööblit alates 1950. aastast. Ettevõte on spetsialiseerunud peamiselt elutoamööblile, nagu diivanid, tugitoolid, kapid ja riiulid, ning pakub laia valikut stiile, sealhulgas kaasaegseid ja klassikalisi disainilahendusi. Alf DaFré mööbliesemed on tuntud oma kvaliteetse töötluse, materjalide ja disaini poolest, mis on pälvinud tunnustust kogu maailmas.

Alf Italia

Alf Italia on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt elutoamööbli tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini, kvaliteetsete materjalide ja funktsionaalsuse poolest. Alf Italia valikusse kuuluvad diivanid, söögilauad, toolid, kapid ja riiulid, millele on iseloomulik minimalistlik stiil ning erilised detailid. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu puit ja klaas, ning hoolikalt valitud kangaid ja nahka. Alf Italia mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Alf Italia veebisaidil on saadaval lai valik mööbliesemeid ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajalooga ja filosoofiaga.

Angelo Cappellini

Angelo Cappellini on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud käsitsi valmistatud klassikalise stiiliga mööbli tootmisele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad elutoa- ja söögitoamööbel, nagu diivanid, toolid, lauad ja kapid, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu puit, marmor ja nahk. Angelo Cappellini mööbli disain on ajatu ja elegantne, kasutades kaunistusi ja detailseid nikerdusi, mis annavad mööblile erilise stiili. Ettevõte on tuntud oma käsitöö kvaliteedi poolest ning püüab pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti ja mugavust, kasutades ainult kõige kvaliteetsemaid materjale ja viimistlusi.

Arketipo

Arketipo on Itaalia mööblitootja, mis spetsialiseerub diivanite, tugitoolide ja lauakomplektide tootmisele. Nende mööbliesemed on tuntud kaasaegse ja stiilse disaini poolest ning ettevõte kasutab kõrgekvaliteedilisi materjale nagu nahk, kangas ja nahasarnane materjal. Arketipo on keskkonnasäästlik ja vastutustundlik tootja, kasutades taastuvaid energiaallikaid ja jäätmeid vähendavaid meetodeid. Nende tooted on võitnud mitmeid auhindu.

Arte Casa

Arte Casa on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud klassikalise itaalia mööbli valmistamisele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad stiilsed ja elegantsed mööbliesemed, nagu toolid, lauad, kummutid ja kapid, mille disainis on tunda Itaalia mööblitööstuse traditsioonilist käsitööoskust ja detailidele pühendumist. Arte Casa mööbel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning kombineerib ajatu ilu ja funktsionaalsuse, et luua meeldiv ja luksuslik kodu atmosfäär. Ettevõtte koduleht võimaldab tutvuda nende tootevalikuga ja saada rohkem teavet nende disainifilosoofia ja -protsessi kohta.

Astolfi 1963

Astolfi 1963 on Itaalia ettevõte, mis toodab kvaliteetseid madratseid. Ettevõte keskendub oma toodete kvaliteedile, kasutades materjale, nagu lateks, mäluvaht ja vedrud, et pakkuda mugavust ja toetust une ajal. Astolfi 1963 pakub ka laias valikus kohandatud lahendusi vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele, pöörates tähelepanu ergonoomikale ja disainile. Ettevõte on tuntud oma innovatiivsete lahenduste ja kõrgetasemelise kvaliteedi poolest, mistõttu on Astolfi 1963 üks mainekamaid Itaalia madratsitootjaid.

Atelier Nieri

Atelier Nieri on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt diivanite ja tugitoolide tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini, kvaliteetsete materjalide ja mugavuse poolest. Atelier Nieri tootevalikusse kuuluvad erinevad diivanid, tugitoolid, mooduldiivanid ja voodid, millele on iseloomulik minimalistlik stiil ning erilised detailid. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu nahk ja kangas, ning hoolikalt valitud polsterdust. Nieri mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Atelier Nieri veebisaidil on saadaval lai valik diivaneid ning tugitoole ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajaloo ja filosoofiaga.

Bonaldo

Bonaldo on Itaalia mööblitootja, mis spetsialiseerub kaasaegse ja originaalse mööbli valmistamisele. Nende mööbliesemed on valmistatud erinevatest materjalidest nagu puit, metall, klaas ja kangas ning nende disain ühendab funktsionaalsuse ja esteetika. Bonaldo on keskkonnasäästlik tootja, kes kasutab taastuvaid energiaallikaid ja vähendab jäätmete hulka. Nende tooteid on tunnustatud mitmete auhindadega.

Bontempi Casa

Bontempi Casa on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt söögitoamööbli ja elutoamööbli tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Bontempi Casa tootevalikusse kuuluvad söögilauad, toolid, baaritoolid, riiulid ja diivanid, millele on iseloomulik minimalistlik stiil ja erilised detailid. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu puit, metall ja klaas, ning hoolikalt valitud kangaid ja nahka. Bontempi Casa mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Bontempi Casa veebisaidil on saadaval lai valik mööbliesemeid ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajaloo ja filosoofiaga.

Calia Italia

Calia Italia on Itaalia nahkmööblitootja, mis on tuntud oma kvaliteetsete käsitööna valmistatud nahkdiivanite ja tugitoolide poolest. Nende mööbel on kaasaegse disainiga ning valmistatud vastupidavast ja kergesti hooldatavast nahast. Calia Italia on keskkonnasäästlik ja vastutustundlik tootja, kes kasutab taastuvaid energiaallikaid ning vähendab jäätmete hulka. Nende tooteid on tunnustatud mitmete auhindadega.

Calligaris

Calligaris on üks juhtivaid Itaalia mööblitootjaid, mis on tuntud oma innovaatilise ja kaasaegse mööbli disaini poolest. Ettevõtte tootevalikus on erinevaid mööbliesemeid nagu lauad, toolid, kapid, diivanid ja valgustid, mis on funktsionaalsed, praktilised ja stiilsed. Calligaris kasutab valmistamisel erinevaid materjale nagu puit, metall, klaas ja kangas, et pakkuda mitmekesist tootevalikut. Ettevõte on pühendunud keskkonnasäästlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele, kasutades taastuvaid energiaallikaid ja vähendades jäätmete hulka. Nende toodete kvaliteeti on tunnustatud mitmete rahvusvaheliste disainiauhindadega.

Cattelan Italia

Cattelan Italia on Itaalia mööblitootja, mille disain on tuntud oma kaasaegse, elegantse ja eksklusiivse stiili poolest. Ettevõtte mööblivalikusse kuuluvad erinevad tooted, sealhulgas lauad, toolid, kapid, diivanid ja valgustid, mis on kõik valmistatud kvaliteetsetest materjalidest nagu klaas, puit, metall ja nahk. Cattelan Italia on tuntud oma innovaatilise disaini ja kvaliteetse käsitöö poolest. Lisaks on ettevõte pühendunud keskkonnasäästlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele, kasutades taastuvaid energiaallikaid ja vähendades jäätmete hulka.

Compab

Compab on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt vannitoamööbli tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini, kvaliteetsete materjalide ja funktsionaalsuse poolest. Compab tootevalikusse kuuluvad vannitoakapid, pesualused, peeglid ja erinevad vannitoatarvikud. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu puit, keraamika ja klaas, ning hoolikalt valitud kangaid ja nahka. Compab mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Compab veebisaidil on saadaval lai valik vannitoamööblit ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajaloo ja filosoofiaga.

Connubia

Connubia on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kaasaegse ja funktsionaalse mööbli valmistamisele. Nende tootevalikusse kuuluvad lauad, toolid, taburetid, riiulid ja muud mööbliesemed, mis on valmistatud erinevatest materjalidest. Ettevõte on osa Cattelan Italia kontsernist ning on keskkonnasäästlik ja vastutustundlik tootja. Connubia on tuntud oma kaasaegse disaini, kvaliteetse käsitöö ja vastupidavuse poolest.

Creo Kitchens

Creo Kitchens on Itaalia köögimööblitootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetse ja kaasaegse köögimööbli valmistamisele. Ettevõte kasutab oma toodete valmistamisel kvaliteetseid materjale nagu puit, metall ja klaas. Nende köögimööbel on funktsionaalne, vastupidav ja kaunis disainilt. Creo Kitchensi kodulehel on võimalik tutvuda laia valikuga köögimööbli ning saada rohkem teavet ettevõtte ajaloo ja filosoofia kohta.

De Angeli

De Angeli on Itaalia pehme mööblitootja, mis kasutab kvaliteetseid materjale nagu nahk ja kangas. Ettevõtte mööblit iseloomustab kaasaegne disain, mugavus ja kvaliteet. De Angeli toodete hulka kuuluvad diivanid, tugitoolid, voodid ja muu pehme mööbel. Ettevõtte kodulehel on võimalik tutvuda tootevalikuga ja saada rohkem teavet ettevõtte kohta.

Désirée

Désirée on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetsete ja kaasaegsete disainiga diivanite valmistamisele. Nende tootevalikusse kuuluvad erinevad diivanid, tugitoolid ja muud istumismööbli lahendused, mis on valmistatud erinevatest materjalidest ja saadaval erinevates värvitoonides ja stiilides. Désirée on pühendunud keskkonnasäästlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele, kasutades taastuvaid energiaallikaid ja jälgides rangelt jäätmete käitlemise protseduure.

Dibiesse Cucine

Dibiesse Cucine on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt köögimööbli tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Dibiesse Cucine tootevalikusse kuuluvad köögikapid, köögilauad, köögi saared ja erinevad köögitarvikud. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu puit, klaas ja kivi, ning hoolikalt valitud kangaid ja nahka. Dibiesse Cucine mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Dibiesse Cucine veebisaidil on saadaval lai valik köögimööblit ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajaloo ja filosoofiaga.

Ditre Italia

Ditre Italia on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kaasaegse ja funktsionaalse istumismööbli valmistamisele. Nende tootevalikusse kuuluvad erinevad diivanid, tugitoolid ja voodid, mille disain on kaasaegne ja luksuslik. Ditre Italia kasutab valmistamisel kvaliteetseid materjale nagu kangas, nahk ja sametine kangas ning on keskkonnasäästlik ja vastutustundlik tootja.

Eforma

Eforma on Itaalia mööblitootja, kes toodab kaasaegset ja funktsionaalset mööblit. Ettevõte kasutab kvaliteetseid materjale nagu puit, metall ja klaas, et luua erinevaid mööbliesemeid, nagu lauad, toolid ja riiulid. Eforma mööbel on tuntud minimalistliku disaini ja funktsionaalsuse poolest ning sobib ideaalselt tänapäevaste kodude ja kontorite sisustamiseks. Ettevõtte kodulehel on võimalik tutvuda nende tootevalikuga ja saada rohkem teavet ettevõtte ajaloo ja filosoofia kohta.

Felis

Felis on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kaasaegse ja funktsionaalse mööbli tootmisele. Ettevõte kasutab oma toodete valmistamisel kvaliteetseid materjale ja nende mööbel on tuntud kvaliteedi, disaini ja funktsionaalsuse poolest. Felis tootevalikusse kuuluvad erinevad mööbliesemed nagu diivanid, tugitoolid ja voodid. Ettevõtte kodulehel on võimalik tutvuda nende tootevalikuga ja saada rohkem teavet ettevõtte ajaloo ja filosoofia kohta.

Flai

Klassikaline magamistoamööbel, Itaalia tehaselt – Flai. Flai mööblitehase tervikliku kollektsiooni leiate allolevalt lingilt:

Gaia

Klassikaline vannitoamööbel, Itaalia tehaselt – Gaia. Mööbel, marmorpinnad, peeglid ja garnituur on valmistatud käsitööna ning kõrgkvaliteetsetest materjalidest. Valikus on kapid, kraanikausid, peeglid, valgustid, aksessuaarid. Gaia mööblitehase tervikliku kollektsiooni leiate allolevalt lingilt:

Home Cucine

Home Cucine on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud köögimööbli disainile ja tootmisele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad kõrgekvaliteedilised köögimööbliesemed, nagu kapid, sahtlid, tööpinnad ja riiulid. Home Cucine mööbli disain on kaasaegne ja stiilne, pakkudes laias valikus viimistlusi ja materjale, mis vastavad nii esteetilistele kui ka funktsionaalsetele vajadustele. Ettevõte pöörab erilist tähelepanu ergonoomikale ja klienditeenindusele, et tagada kliendi rahulolu ja mugavus.

Keoma

Keoma on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetse mööbli disainile ja valmistamisele. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad peamiselt elutoamööbel, nagu diivanid, tugitoolid, kohvilauad ja riiulid. Keoma mööbli disain on kaasaegne ja elegantne, kasutades kvaliteetseid materjale ja pöörates tähelepanu detailidele. Ettevõtte eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist mugavust ja rahulolu, ning selleks pakub Keoma ka kohandatud lahendusi vastavalt klientide soovidele ja vajadustele.

Lago

Lago on Itaalia mööblitootja, mis on tuntud oma innovatiivse ja kaasaegse disaini poolest. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad erinevad mööbliesemed nagu diivanid, voodid, riiulid ja lauad. Lago mööbli eripäraks on võimalus kohandada mööblit vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele, luues nii ainulaadseid lahendusi. Ettevõte keskendub jätkusuutlikkusele ja keskkonnasõbralikkusele, kasutades oma toodete valmistamisel taastuvaid ja looduslikke materjale ning innovatiivseid tehnoloogiaid. Ettevõtte kodulehel on võimalik tutvuda nende tootevalikuga, saada inspiratsiooni sisekujunduseks ning saada rohkem teavet nende filosoofia ja disainiprotsessi kohta.

Cucine Lube

Cucine Lube on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud köögimööbli valmistamisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse disaini, kvaliteetsete materjalide ja vastupidavuse poolest. Cucine Lube tootevalikusse kuuluvad köögikapid, köögilauad, köögi saared, söögilauad ja erinevad köögitarvikud. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, nagu puit, klaas ja kivi, ning hoolikalt valitud kangaid ja nahka. Cucine Lube mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele. Cucine Lube veebisaidil on saadaval lai valik köögimööblit ning seal on võimalik tutvuda ka ettevõtte ajaloo ja filosoofiaga.

Miniforms

Miniforms on Itaalia mööblitootja, mis on tuntud oma unikaalse ja loomingulise disaini poolest. Ettevõtte tootevalik hõlmab erinevaid mööbliesemeid, alates söögilaudadest ja toolidest kuni riiulite ja valgustiteni. Miniforms’i mööbli iseloomustab hoolikalt valitud materjalid ja kõrge kvaliteet, samuti keskkonnasõbralik tootmisprotsess. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu disainiprotsessile ja loovale lähenemisele, et pakkuda unikaalset ja originaalset mööblit. Nende kodulehel saab tutvuda nende tootevalikuga ning saada rohkem teavet ettevõtte filosoofia ja disaini kohta.

Pianca

Pianca on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud kvaliteetse mööbli disainimisele ja tootmisele. Ettevõtte tootevalik hõlmab erinevaid mööbliesemeid, alates vooditest ja riiulitest kuni diivaniteni. Pianca mööbli iseloomustab modernne disain, kõrge kvaliteet ja hoolikalt valitud materjalid. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu innovatsioonile ja disainile ning teeb koostööd tuntud disaineritega, et luua ainulaadset mööblit, mis vastaks tänapäeva tarbijate vajadustele ja ootustele. Pianca kodulehel saab tutvuda nende tootevalikuga ning saada rohkem teavet ettevõtte ajaloo ja filosoofia kohta.

Porada

Porada on Itaalia mööblitootja, mis on tuntud oma kvaliteetse mööbli poolest. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad söögilauad, toolid, diivanid, voodid ja riiulid. Porada mööbel on tuntud kaasaegse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu käsitööle ning järgib Itaalia mööblitööstuse traditsioone. Porada kodulehel saab tutvuda nende tootevalikuga ning saada rohkem teavet nende ajaloo ja disaini kohta. Porada on võitnud mitmeid auhindu ning on tuntud kui Itaalia disaini ikoon.

Prama

Prama on Itaalia mööblitootja, mis on spetsialiseerunud peamiselt elutoa- ja söögitoamööbli tootmisele. Ettevõtte mööbliesemed on tuntud oma klassikalise disaini, kvaliteetsete materjalide ja funktsionaalsuse poolest. Prama valikusse kuuluvad diivanid, tugitoolid, söögilauad, toolid ja riiulid. Ettevõte kasutab oma mööbli valmistamiseks kvaliteetseid materjale, sealhulgas puitu, nahka ja kangast. Prama mööbel on loodud vastu pidama ajaproovile ning vastama klientide erinevatele vajadustele ja maitsele.

Samoa

Samoa on Itaalia mööblitootja, mis toodab peamiselt kõrgekvaliteedilisi diivaneid, tugitoole ja voodeid. Ettevõte kasutab oma mööbli tootmiseks parimaid materjale, sealhulgas kvaliteetset nahka ja kangast. Samoa mööbliesemed on tuntud oma kaasaegse ja minimalistliku disaini poolest, mis on samal ajal ka funktsionaalsed ja mugavad. Ettevõte on pühendunud kliendile personaalse teeninduse pakkumisele ja kohandatud lahenduste loomisele vastavalt nende vajadustele ja eelistustele.

Sovet

Sovet on Itaalia mööblitootja, mille tootevalikusse kuuluvad klaasist ja metallist mööbliesemed nagu lauad, riiulid, toolid ja valgustid. Nende mööbli disain on kaasaegne ja unikaalne ning ettevõte on keskkonnasäästlik tootja. Sovet on tuntud oma innovatiivse disaini ja kõrge kvaliteediga toodete poolest, mida on esitletud rahvusvahelistel messidel ja näitustel.

Tomasella

Tomasella on Itaalia mööblitootja, mille tootevalikusse kuuluvad erinevad mööbliesemed nagu voodid, kapid, riiulid ja lauad. Nende mööbli disain on kaasaegne, funktsionaalne ja stiilne. Ettevõte kasutab valmistamisel erinevaid materjale nagu puit, klaas ja metall, ning nende mööbel on saadaval erinevates värvitoonides ja stiilides. Tomasella on pühendunud keskkonnasäästlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele, kasutades taastuvaid energiaallikaid ning jälgides rangelt jäätmete käitlemise protseduure.

Tonin Casa

Tonin Casa on Itaalia mööblitootja, mille tootevalikusse kuuluvad lauad, toolid, kapid ja riiulid. Nende mööbli disain on kaasaegne ja elegantne ning valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale nagu puit, klaas ja metall. Tonin Casa on tuntud oma kvaliteetse käsitöö ja innovaatilise disaini poolest ning on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ja tunnustusi.

Valentini

Valentini on Itaalia mööblitootja, mis valmistab luksuslikke ja ajatult elegantseid mööbliesemeid nagu voodid, kapid, riiulid ja lauad. Valentini kasutab kvaliteetseid materjale nagu puit, nahk ja metall ning on keskkonnasäästlik tootja.

Varaschin

Varaschin on Itaalia mööblitootja, mis valmistab nii sisemööblit kui ka aia- ning terassimööblit. Nende tootevalikusse kuuluvad erinevad mööbliesemed, nagu toolid, diivanid, lauad ja päikesevarjud. Varaschini kasutab kvaliteetseid materjale nagu puit, metall, rohutaimed ja kangad ning on keskkonnasäästlik tootja. Nende mööbel on originaalse disainiga ja kõrge kvaliteediga.